Hakkında - Saf Kafe

Son Post

İnternet sitesi olarak başlayan ancak ileride fiziksel olarakta faaliyet göstermeyi planlayan , 3 kişi tarafından kurulan internet sitesidir.

Hakkında

saf kafe
Saf Kafe , internet sitesi olarak planlanan ama ilerleyen zamanlarda fiziksel olarak da faaliyet göstermeyi planlayan bir oluşumdur. Asıl hedef bir cafe açmak olsa da bunun bir internet sitesi açmak kadar kolay olmadığı kanaatine vardık ve dedik ki o zaman internet sitesi açalım.

3 kişinin isimlerinin baş harflerinden oluşan SAF (Serhat,Ahmet,Fahri) kelimesi tamamen marka amaçlı ve asıl anlamından uzaktır. Planlarımız arasında ANKARA'da güzel bir mekan sahibi olmak var ancak bunun için ne tecrübemiz nede sermayemiz var umarım bu hayali gerçekleştiririz , hem belirli bir kitle oluşturmak hemde ufaktan sermaye temellerini atmak için bu internet sitesinde yayın yapmaktayız , gayemiz reklam gelirlerinden kazanç elde etmek , kahve kültürü edinmek , mekan işletmeciliği hakkında bilgi edinmek için zaman kazanmak. Vizyonumuz Ankara'da birden fazla mekan açtıktan sonra İstanbul ve İzmir'e aynı isimde bayilik veya franchise hizmeti vermek. 


Lafı fazla uzatmadan kendimizi ve ilerideki planlarımızı anlatmış olduk , siz okuyuculardan isteğimiz paylaşılan makalelerin daha çok kişiye ulaşmasını sağlamanız ve yorumlarınızı eksik etmemenizdir.